Dluhy, splátky, oddlužení

Dluhy, které nedokážete včas splácet, jsou začátkem situací, kde následujícím stádiem jsou zadlužená nemovitost a poté stále častěji zmiňovaná exekuce. V okamžiku, kdy se dluhy kryjí dalšími dluhy – tedy půjčkami na krytí původních dluhů, je situace mnohem horší. Poté dochází k situaci, kdy dluhy převyšují příjmy. Pokud dochází k nesplácení půjček a dluhů na nemovitost opakovaně, způsobí to nakonec nemožnost volně nakládat jak se svými financemi tak i následně se svou nemovitosti. Většinou je výsledkem zabavení věcí exekutorem nebo prodej nemovitosti v dražbě.
Jsme schopni zajistit řešení všech výše zmíněných situací. Vyhodnotíme stav a velikost vašich dluhů, dluhů na nemovitosti, můžeme vstoupit do jednání s věřiteli a exekutory. Pokud řešíte problémy s dluhy, zejména pak dluhy na nemovitosti, s námi je vyřešíte hned, je to jednoduché – vše zajistíme, stačí jen vyplnit kontaktní formulář.

Chci prodat zadluženou nemovitost

Pokud vlastníte nemovitost, která je zadlužená, znamená to, že máte nemovitost zastavenou vůči dluhům. Pokud takovouto nemovitost chcete prodat, pak jste na správné adrese. Zajišťujeme řešení takovýchto situací. Prostřednictvím plné moci budeme vyjednávat s Vašimi věřiteli, zajistíme převzetí splátek, nebo můžeme poskytnout zálohu do doby prodeje. V případech, kdy Vám hrozí exekuce nebo dokonce výpověď z nájmu, jsme schopni zaplatit celý dluh a domluvit se na odkupu nemovitosti. Naše jednání je rychlé, bez vstupních poplatků za posouzení nabídky. A navíc jsme schopni, zadarmo zajistit právní servis. Spolupracujeme s realitní kanceláří, kde Vám po dohodě s Vámi můžeme zařídit další bydlení. Nenechte exekutora, aby Vám vzal střechu nad hlavou a kontaktujte nás hned. Stačí vyplnit kontaktní formulář.

Mám dluhy a hrozí mi exekuce

Přerůstají Vám dluhy přes hlavu? Přibývá Vám upomínek na placení dluhů? Toto bývají běžné denní situace mnoha českých rodin. Máte také dluh, který je po splatnosti? Řešíte výzvy k úhradě? Pak je zde reálné hrozba, že ten komu dlužíte peníze, předá Váš dluh k vymožení exekutorovi. Exekutor následně může zablokovat Váš účet v bance a dokonce může zablokovat i Vaši nemovitost, případně členská práva u družstevního bytu. Známe takovéto situace a také víme, že je to velmi tíživá a složitá situace. Jste v situaci, kdy není možné s nemovitostí nakládat a co víc, hrozí prodej dražbou, která je velice nevýhodná (začíná na 2/3 odhadní ceny nemovitosti), tudíž pro vás absolutně nevýhodné. Pro Vás existuje řešení, které je jednoduché a velmi výhodné. Kontaktujte nás hned a my to za Vás vyřešíme. Stačí vyplnit kontaktní formulář.

Chci půjčku na vyřešení svých dluhů

V případě, že máte v současnosti dluhy, které potřebujete umořit nebo je zcela splatit a máte nemovitost nebo družstevní byt, pak Vám pomůžeme danou situaci vyřešit. Nejdříve provedeme analýzu dluhů, které máte, a na základě zpracované analýzy stanovíme jejich důležitost. Dle zpracované analýzy pak navrhneme nejvhodnější postup řešení. Na základě dohody s Vámi hledáme řešení buď oddlužením nemovitosti a vyřízením úvěru nebo prodejem Vaší nemovitosti, případně nalezením dalšího bydlení. Vyřešte své dluhy a půjčky hned. Neztrácejte čas, stačí vyplnit kontaktní formulář.

Mám dluhy a nechci prodat svou nemovitost

V případě, že máte dluhy a máte nemovitost, nebo již dokonce máte dluhy na Vaší nemovitosti, pak Vám hrozí, že si věřitelé budou své pohledávky vymáhat prostřednictvím exekutora. Tímto se dluhy zvyšují o poplatky za exekuční řízení a penále. I když nemovitost nechcete prodat, hrozí Vám i tak ztráta nemovitosti, a to nařízeným prodejem v nedobrovolné dražbě. Jedinou možností, jak zabránit nedobrovolnému prodeji nemovitosti je jedině včasná úhrada dluhů. Pokud máte exekuci na svůj majetek, znamená to zároveň být uvedený v bankovním i nebankovním registru, včetně manžela či manželky. Je důležité vědět, že v daných registrech budete vedeni ještě 4 roky po uhrazení exekuce. Úvěr lze vyřídit jedině na osobu blízkou, která má čistý registr, a je bonitní splácet úvěr spolu se zajištěním Vaší nemovitosti. Nenechejte Vaši situaci zajít tak daleko a obraťte se na nás. Zajistíme Vám vyřízení úvěru, vyplacení a výmaz dluhů na nemovitosti tak, aby Vám banka mohla vyplatit úvěr. Nacházíte-li se v takovéto situaci, pak nás co nejrychleji kontaktujte a nechte nás zbavit Vašich dluhů. My Vám pomůžeme. Stačí vyplnit kontaktní formulář.

Vyplacení dluhu na nemovitosti, oddlužení nemovitosti

Pokud máte dluhy na nemovitosti, které potřebujete vyplatit, je nutné zjistit druhy těchto dluhů, zdali se jedná o zástavu, exekuci, případně zda je na nemovitosti nějaké jiné právní omezení. Důležité je, abychom zjistili co je příčinou daných dluhů a vyčíslit jejich aktuální výši. Věřitelé mohou chtít umoření vašich dluhů prodejem nemovitostí, proto zajistíme komunikaci s danými věřiteli, abychom předešli dalším sankcím nebo dokonce exekuci. Veškeré výše zmíněné kroky jsme schopni pro klienta zajistit, včetně zajištění financí. Vyřiďte si své dluhy a oddlužte svou nemovitost dříve, než Vám na dveře zaklepe exekutor. Kontaktujte nás co nejrychleji vyplněním kontaktního formuláře.

Splátky půjček a dluhů

Nesplácení splátek je začínajícím problémem nesplácených úvěrů, půjček či hypoték. Pokud neplatíte své splátky, začínáte mít dluhy, které se navyšují jednak o další splátky a také o úroky z nezaplacených splátek. Velice výhodným řešením problému se splátkami půjček je jejich sloučení, tedy konsolidace. Ocitli jste se v situaci, kdy máte více půjček nebo úvěrů a již nemáte přehled o jejich splácení nebo už nemáte peníze na jejich plácení? Takovéto problémy umíme vyřešit rychle a jednoduše. Jedinou podmínkou je vlastnictví nemovitosti nebo družstevního bytu. V případě Vašeho zájmu o vyřešení vašeho problému vyplňte kontaktní formulář.

Sloučení půjček – konsolidace půjček

Umíme měsíční splátky snížit v rozmezí od 30% do 70%, nebo zkrátit dobu splácení dluhů a tím ušetřit na úrocích, to vše pomocí konsolidace, tedy sjednocení dluhů. Klient s námi v každém případě ušetří na poplatcích. Prostřednictvím konsolidace jsme schopni Vám snížit měsíční finanční zatížení nebo ušetřit peníze na úrocích a poplatcích. Konsolidace půjček přispěje ke zjednodušení a zpřehlednění Vašich splátek. Uhradíme za klienta jeho existující půjčky a klient tím získá novou půjčku, u které si může změnit dobu splácení, a nebo výši splátek. Tímto řešením si klienti můžou usnadnit svou nelehkou úvěrovou situaci, a to dvěma způsoby. Jedna možnost je snížit měsíční zatížení ve formě splátek, kterého dosáhnou sjednáním delší doby splatnosti konsolidovaných úvěrů. Tímto krokem mohou dosáhnout snížení své celkové měsíční splátky až o 70%. Druhou možností je zkrácení doby splatnosti úvěru. Klienti tak mohou získat nižší úrokovou sazbu a tím v konečném důsledku ušetří na celkových nákladech. V obou případech dochází k výrazné úspoře na poplatcích. Snižte výši svých úvěrů a využijte námi nabízené možnosti konsolidace půjček a kontaktujte nás, stačí vyplnit kontaktní formulář.