Nesplacené úvěry a půjčky

Nesplácení hypotéky

Zatížili jste se hypotékou, ale dostali jste se do svízelné situace, kdy svou hypotéku nemůžete splácet? Pak mohou snadno nastat nepříjemné problémy. Bankovní a jiné instituce mají svá řešení, jak nastalou situaci efektivně řešit. Může se stát, že banka vaši hypotéku prodat resp. předat jiné instituci k řešení. Jednoduše se pak můžete stát dlužníkem ne banky, ale urputného právníka nebo vymahačské agentury. Banky však mají i jiná řešení – své neplatiče posílají do konkurzu protože na soud podají návrh na insolvenci. Klienti se pak dostávají do nepříjemného insolvenčního řízení a u těchto řízení banky svůj nárok uplatňují spolu s dalšími případnými věřiteli.

Dostali jste se vy nebo někdo vám blízký do této nepříjemné situace? Řešte svou situaci ihned a rychle. Vyplňte kontaktní formulář.

 

Problémy se splácením půjček a úvěrů

Mnoho nesplacených úvěrů nebo různých půjček má jeden společný počáteční problém. Tím je neplacení splátek. Kupící se nesplacené splátky jsou zároveň dluhem. Dluh, jak známo, je možné umořit exekucí.

Pokud jste se v předchozích větách poznali vy nebo někdo váš blízký, a máte dluhy na své nemovitosti, máte základ velkého problému. Potřebujete vaše dluhy vyplatit a zajistit rozložení a strukturu vašich dluhů? Potřebujeme od vás informace, jestli se jedná o zástavu nebo exekuci a jestli je právě u vaší nemovitosti jiné právní omezení.

Hrozí vám exekuce ? Zjistíme společně příčinu dluhů a vyčíslíme aktuální výši vašeho dluhu. Společně zabráníme tomu, aby se vám u vašich dluhů nenabíhaly úroky a nebo jiných dalších doplatků spojených s dluhem. Máme pro Vás řešení ! Najdeme efektivní cestu jak se vyhnout exekuci a oddlužíme Vás i váš dům či byt. Můžeme vyplatit vaše dluhy. Pokud máte zadluženou nemovitost, můžeme ji vykoupit až za 80% její tržní ceny.

Nabízíme vám optimální řešení vaší finanční situace. Zjistíme společně výši a strukturu dluhů a budeme reagovat rychleji.

Jednejte rychle a nečekejte dlouho. Kontaktujte nás formou našeho kontaktního formuláře než vám exekutoři seberou střechu nad hlavou. Vaše dluhy a případné exekuce umíme řešit rychle a spolehlivě.