Výkup nemovitostí

Zajistíme vám nejrychlejší a výhodný výkup vaší nemovitosti. Výkup provádíme v rámci celé ČR. Zajišťujeme rovněž přímý výkup nemovitosti.

Co je to výkup nemovitostí

Výkup vaší nemovitosti je solidní a zejména po finanční stránce velmi zajímavé řešení situace, kdy klient potřebuje velmi rychle peníze k financování další nemovitosti nebo na případné vyplacení svého dluhu.

Toto řešení je vhodné zejména pro ty klienty, kteří nechtějí nebo nemohou na prodej své nemovitosti standardní metodou čekat dlouho. Výkup nemovitosti je skvělé řešení i pro majitelé bytů, kteří potřebují svůj byt prodat co nejrychleji a pokud možno bez problémů. Základním faktorem je rychlost prodeje nemovitosti.

Chcete prodat svou nemovitost rychle a bez obav? Výkup nemovitostí je zpravidla vyřízen po kontrole vlastnických práv k nemovitosti a vašich závazků k této nemovitosti. Při stanovení ceny vaší nemovitosti jsou pro nás klíčové následující faktory:

  • konkrétné lokalita domu nebo bytu
  • vnější okolí nemovitosti
  • rok výstavby nemovitosti
  • druh nemovitosti(byt, dům, pozemek apod.)
  • základní a další vybavenost nemovitosti

Chcete prodat svou nemovitosti nebo již prodáváte a už vás nebaví déle čekat nebo nemůžete čekat? Zajistíme výkup vaší nemovosti velmi rychle a solidně. Využijte našeho kontaktního formuláře.

 

Zaujal mě přímý výkup nemovitosti

 

Pokud jste se rozhodli pro přímý výkup vaší nemovosti, domluvíte si schůzku s obchodním manažerem, který je specialista na výkup nemovitosti. Na této schůzce si musíte připravit veškeré potřebné dokumenty – jde zejména o vlastnický list, katastrální mapu, titul o nabytí a nabývací titul. Pokud máte ještě nějaký znalecký posudek, připravte jej také.

Pokud je nemovitost vlastněka více spoluvlastníky, pamatujte, že musíte mít souhlas od všech ostatních spolumajitelů. Při osobní schůzce nebo po ní obchodní manažer vyhodnotí stav vaší nemovitosti a urči tržní hodnotu.

Náš zkušený obchodní manažer s vámi projde nejlepší řešení, vyslechne si vaše potřeby a společně se dohodnete na podmínkách odkoupení nemovitosti. Garantujeme vám přitom až 80% z tržní hodnoty vaší nemovitosti. Pokud vás nabídka přímého odkupu zaujala, využijte našeho kontaktního formuláře.

 

Využiji vaší garance ceny

V současné době jsou výše cen nemovitostí položkou velmi nestabilní. Výhled do budoucna rovněž není jistý. Jednoduše se může stát, že vaši nemovitosti neprodáte ani do 6 -ti měsíců.  Za půl roku může hodnota vaší nemovitosti spadnout dolů a vy budete muset cenu snížit.

Navíc je trh s nemovitosti poměrně přesycen a proto bohužel nikdy nemůžete vědět, kdy se právě ta vaše prodá. Proto vám garantujeme cenu za výkup vaší nemovitosti. Nabízíme vám garanci ceny výkupu. Po již zmiňované prohlídce vaší nemovitosti našim obchodním manažerem společně vyhodnotíme současnou tržní hodnotu vaší nemovitosti. Jsme schopni garantovat při přímém odkupu až 80% z částky tržní hodnoty. Je nám jasné, jak je pro vás, klienty, garantovaná cena důležitá.

Vyřešíme společně cenu za přímý odkup vaší nemovitosti a jsme schopni v krátkém časovém intervalu dokonce vyplatit zálohu. Pokud jste to právě vy, kdo chcete mít garantovanou cenu vaší nemovitosti, využijte našeho kontaktního formuláře.

 

Potřebuju ihned peníze za svou nemovitost

Průměrná doba prodeje nemovitosti (bytu, domu) klasickou formou se pohybuje mezi 4-6 měsíci. Při současném snížení cen nemovitostí se může stát, že prodejce bude nucen snížit původně stanovenou cenu, kterou si vytyčil. Toto se může stát zejména v situaci, kdy se na počátku stanoví nesprávně tržní cena. Výsledná doba prodeje nemovitosti se tak může prodloužit až o několik měsíců a pro prodejce nemovitosti to znamená ztrátu.

Pokud jste v situaci, kdy potřebujete vaše peníze velmi rychle a už nemáte čas na to, abyste prodali vaši nemovitost standardní cestou, máme pro vás řešení. Tímto řešením je výkup nemovitosti. Zajistíme vám vyplacení celé kupní ceny nebo její menší části do 48 hodin od zajištění všech potřebných dokumentů. Tato služba je výhodná a rychlá a pokud vás zaujala a chcete znát skutečnou tržní hodnotu a nebo vaši nemovitosti rovnou rychle prodat, domluvte si s námi nezávaznou schůzku. Stačí vám k tomu pouze vyplnění formuláře.

 

Kolik vlastně dostanu za mou nemovitost?

Jak už bylo zmíněno, přímý odkup je rychlý a výhodný. Nabízíme a garantujeme Vám, našim potencionálním klientům až 80% tržní hodnoty vaší nemovitosti. Svým klientům navíc zdarma vyřizujeme veškerý právní servis – patří zde zejména zápis budoucí kupní smlouvy, dále návrhu na vklad, pro účely finančního úřadu zajistíme vyhotovení znaleckého posudku a nebo vám pomůžeme s vyplněním daňového přiznání.

Jistě se ptáte, podle čeho se stanovuje aktuální tržní hodnota nemovitosti ? Stanovuje se srovnávací metodou ve spolupráci s realitní kanceláří, bankami a poskytovateli hypoték a odhadci. Dochází přítom ke srovnání v současnosti prodávaných realit s podobnými parametry v podobné nebo stejné lokalitě.

Pokud máte zájem o další informace, které se týkají odkupu nemovitostí, neváhejte vyplnit náš

kontaktní formulář